İşletmeci Dilek Birgen Yüzer Disco Bodrum Club Catamaran’ı yarın Bodrum’da açıyor

Edanur AKTÜRK AYKOL

Bodrum Club Catamaran’ın kurucusu ve işletmecisi Dilek Birgen yarınki açılış için hazırlıkların tamamladığını duyurdu.
Yarın açılacak yüzer disko olarak bilinen Club Catamaran’ın tüm tadilat işleriyle başından sonuna kadar ilgilenen iş insanı, dev katamarandan hiç ayrılmayarak her şeyle tek tek ilgilendi.

Dilek Birgen uzun yıllar ardından tekrar işe dönmesi üzerine, “Çok heyecanlıyım. İşimi çok özledim. Mekanımızda birçok isim sahne alacak. Mekânı baştan sona yeniledik. Umarım bütün sezon Bodrum adına güzel geçer” ifadelerini kullandı.

GEMİ İNŞASINDAN BUGÜNE…
Kurucu ve işletmeci Dilek Birgen eski iş insanı eşi Mehmet Birgen ile tanıştıkları ilk gün tersaneye yapım çalışmalarını görmeye gitmiş o günden itibaren gemi ile birebir ilgilenmişti.

Eski eşi ile faaliyete geçirdikleri yüzen disco, çift 2016 yılında boşanınca tamamen Dilek Birgen’in işletmeciliğine geçmişti.

“SONUNA KADAR HAK EDİYOR”
Boşanmanın ardından Mehmet Birgen kendisinden 45 yaş küçük Ukraynalı sevgilisiyle evlenmiş, bunun üzerine de Dilek Birgen, “Mehmet Bey’e mutluluklar diliyorum. Kendisiyle uzun süren bir evliliğimiz olmuştu. Mutlu olmayı sonuna kadar hak ediyor” açıklamasında bulunmuştu. Çiftin evliliğinden iki çocukları var.

CLUB CATAMARAN HAKKINDA
Catamaran 1000 kişi kapasiteli bir yüzen club.

Dünyaca ünlü DJ’lerin ve sanatçıların geçmişten bu yana sahne aldığı Catamaran Club, ayrıca özel animasyon ekibi ile de unutulmaz showlara imza atıyor.

Teknenin içinde 4 adet bar bulunuyor.

Club Catamaran her gün saat 00.00 civarında kalkıyor ve gece boyu eğlenceye denizde devam ediyor. Fakat denize açılmadan önce de sahilinde müzikleri ve içecekleri ile gelenleri ağırlıyor. Denize açıldıktan sonra kıyıya dönmek isterseniz özel ücretsiz shuttle botları sizleri tekneden kıyıya götürüyor.

DİLEK BİRGEN KULÜP İŞİNDEKİ TEK KADIN İŞLETMECİ
Dilek Birgen, İstanbul’da doğdu. İlkokulu Pendik İlköğretim okulunda, ortaokul, lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesinde 1989 yılında tamamladı. İTÜ Turizm Otelcilik mezunu. Sonraki yıllarda bir dönem Kalkan Otel’de müdürlük yaptı.

1990-1994 yılları turizm sektöründeki çalışmalarını kendi işini kurma sebebiyle sonlandırdı. Ticarete atıldı. 1994 sonu Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da ilk iç giyim mağazasını açtı. Ardından Caddebostan’da dış giyim mağazası ve Etiler’de güzellik merkezini faaliyete geçirdi.

Dilek Birgen 14 yıldan beri Club Catamaran’ı işletiyor. Club Catamaran Avrupa’nın sayılı kulüplerinden kabul ediliyor. Dünyanın en ünlü yerli ve yabancı; DJ ve sanatçılarıyla her yıl partiler düzenliyor. Dilek Birgen; gece hayatında kulüp işleten kadın işletmeci olarak tanınıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir